Home

zakupy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z rybkami, jakie wyposażenie będzie niezbędne na samym początku

akwarium
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarystyka jest pięknym hobby, będzie jednak wymagać pewnego przygotowania. Nie może się też obejść bez pewnych zakupów, warto również zyskać chociaż odrobinę teoretycznej wiedzy, aby wiedzieć, jak postępować. Na samym początku raczej nie ma co szaleć, jeżeli nie będzie się całkowicie pewnym co do tej pasji, dużo lepiej jest zamówić niewielki zestaw i ocenić, jak akwarystyka wygląda na co dzień. Jeśli się nie ma żadnego doświadczenia, to nie powinno się także porywać od razu na rybki trudniejsze w hodowli.

Najciekawsze okazje na polskich portalach aukcyjnych, czyli co kupimy przez Internet

pisanie na laptopie
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy coraz częściej licytują na internetowych aukcjach. Co ciekawego na nich znajdziemy?

Czy zakupy w Internecie karm dla psów opłaca się?

Karma dla psów
Źródło: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach bardzo wiele procesów upraszcza nam dostęp do Internetu. Dzięki niemu załatwimy wiele formalności, zamówimy jedzenie czy zrobimy zakupy. Taka praktyka zaoszczędzi nasz czas. Choć najczęściej zakupy przez Internet kojarzą się z nabywaniem butów, książek czy akcesoriów domowych, tak naprawdę tą drogą można już nabyć niemal wszystko. W związku z tym nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem odpowiedniego sklepu zoologicznego w sieci. Czy warto nabywać taką drogą pokarm dla swojego psa?